Wygodniejsza praca w terenie

Aplikacja EstiCRM mobile dostępna jest za darmo dla każdego użytkownika aplikacji głównej.
Dzięki aplikacji mobilnej masz dostęp do wszystkich istotnych informacji i funkcji potrzebnych do pracy w biurze i poza nim.

Adres aplikacji do pobrania znajduje się na końcu poniższej prezentacji.

Szybki kontakt z klientem

Wychodząc na spotkanie z właścicielem oferty lub na prezentację nieruchomości nie musisz już zapisywać kontaktu do klienta. W aplikacji mobilnej masz je wszystkie w jednym miejscu. Znajdź ofertę lub zlecenie poszukiwania i jednym przyciskiem zadzwoń do klienta lub napisz mu wiadomość.

Organizuj swój czas

Umawiaj terminy spotkań, prezentacji, pozyskania, kontaktów, planuj zadania. Wszystko to powiązane z bazą ofert i klientów z programu EstiCRM. Możesz także ustawić przypomnienie, by aplikacja poinformowała Ciebie o zbliżającym się wydarzeniu.

Dodawaj nowe oferty

Wprowadź ofertę do bazy podczas spotkania z klientem lub bezpośrednio po nim. Na miejscu możesz też wykonać zdjęcia nieruchomości przy pomocy telefonu lub wgrać je z galerii.
Na koniec opublikuj ofertę na portalach.

Zapisuj kontakt do klientów

Aplikacja mobilna pozwala szybko zapisać kontakt i informację o kryteriach poszukiwania Twoich nowych klientów. Dzięki temu bez zapisywania wszystkich kontaktów w książce adresowej masz możliwość odnalezienia ich w każdym momencie swojej pracy.

Wprowadzaj zmiany w ofertach

Jesteś w ruchu, a klient zdecydował się obniżyć cenę?
Za pomocą aplikacji możesz dokonać tego od ręki. Zmodyfikować możesz także opis, a zapisane zmiany zostaną automatycznie opublikowane na portalach.

Gromadź ważne notatki

Aplikacja umożliwia zapisanie każdej notatki do oferty, poszukiwania czy rozmowy z klientem oraz podgląd tych zapisanych wcześniej, zarówno w aplikacji mobilnej jak i pełnej wersji EstiCRM.

Skanuj umowy i potwierdzenia oglądania

Dzięki aplikacji mobilnej możesz wykonać skan umowy, potwierdzenia oglądania, notatki i każdego innego dokumentu. Wykonany skan za pomocą jednego przycisku zostanie zapisany w aplikacji EstiCRM we wskazanej ofercie lub prezentacji nieruchomości. Szybko i wygodnie.

Nawiguj do nieruchomości

Jedno kliknięcie wystarczy, by uruchomić nawigację do nieruchomości, bez szukania i wpisywania adresu. Możesz także wykorzystać opcję dokładnej lokalizacji na mapie, której EstiCRM nie eksportuje na portale.

Przeglądaj bazę ofert i poszukujących

Do dyspozycji masz wyszukiwarkę oraz przeglądarkę ofert i zleceń poszukiwania. Przeglądaj, sprawdzaj, zmieniaj statusy. Możesz także wykorzystać wyszukiwarkę po słowach kluczowych, by błyskawicznie przejść do oferty lub klienta.

Odbieraj ważne powiadomienia

Wszystkie ważne informacje wysyłane przez EstiCRM oraz współpracowników z Twojej firmy mogą być wyświetlone na głównym ekranie telefonu komórkowego oraz w dziale Powiadomienia. Dzięki temu już nigdy nie przepadnie Ci żadna wiadomość.

Pobierz aplikację:

Przykładowe ekrany:

Kontakt
z nami:

kontakt@esticrm.pl 537 735 007

Biuro Obsługi Klienta
ul. Puławska 405a
02-801 Warszawa

Biuro IT
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Formularz
kontaktowy:

* pola wymagane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem