Wprowadzenie do EstiCRM

EstiCRM jest nowoczesnym oprogramowaniem dla biur i agencji nieruchomości. Zbudowany został w oparciu o najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i szybki w działaniu.

Możesz na nim pracować z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu, na komputerze, laptopie jak i telefonie komórkowym.

Aplikacja w łatwy i przejrzysty sposób umożliwia zarządzanie ofertami, klientami i pracownikami. EstiCRM zapewnia szybki i stabilny eksport ofert na portale nieruchomości.

Ponadto oferujemy firmową stronę WWW, pocztę oraz hosting - wszystkie narzędzia do prowadzenia nowoczesnego biura nieruchomości w jednym miejscu.

Zobacz prezentację EstiCRM

Szybki i stabilny eksport ofert na portale nieruchomości

EstiCRM oferuje automatyczne eksporty na wszystkie popularne portale nieruchomości takie jak Gratka.pl, Otodom.pl, portale Grupy Melog (Oferty.net, Morizon.pl itd.) i wiele innych.

Oferty wysyłamy nawet już po 10 minutach od ich aktywacji w programie.

Jeżeli któregoś z portali nie ma na naszej liście skontaktuj się z nami - sprawdzimy z jakiego formatu korzysta lub dodamy go dla Ciebie.

W prosty sposób publikuj i wycofuj wybrane oferty na portalach nieruchomości.

Zarządzanie relacjami z klientem

Jeden klient może mieć wiele potrzeb. W EstiCRM klient może być właścicielem oferty lub nabywcą, może być zainteresowany kredytem. W jednym miejscu możesz kontrolować całą historię jego realizacji, nie ważne jaki rodzaj usług zamówił i jak dawno temu. Żadna informacja, żadne zlecenie nie przepadnie.

Program zadba też o to, by pamiętać o każdym z tych klientów. Automatyczne powiadomienia wysyłane są z taką częstotliwością, jaką sobie ustalisz. Inną dla klienta pilnego, inną dla niepilnego.

Przeszukiwanie bazy ofert dla nabywcy stanie się dla Ciebie proste i przyjemne. Z kolei Właściciel może liczyć na szczegółowy raport z realizacji jego oferty.

Dobra, regularna opieka nad klientem to większa szansa na udaną transakcję!

Zarządzanie ofertami

EstiCRM pozwala w prosty sposób stworzyć rozbudowany opis każdej nieruchomości. Dzięki nowoczesnej wyszukiwarce dotarcie do konkretnej oferty zajmuje mniej niż 5 sekund, a kojarzenie z nią potencjalnych nabywców trwa jeszcze krócej.

Dodatkowo system przypomina o konieczności kontaktu z właścicielem i daje możliwość skomponowania dla niego kompleksowego raportu z obsługi oferty.

Zakończone transakcją, wycofane lub zawieszone oferty nigdy nie znikną z systemu, dzięki czemu zbudujesz wiarygodną historię działalności sprzedażowej Twojego biura.

Nowoczesny kalendarz

Stworzyliśmy intuicyjny terminarz, zintegrowany z bazą klientów i ofert. Dzięki temu planowanie dnia pracy i kontrola działań stanie się łatwiejsza. Statusy zdarzeń pozwalają kontrolować działania Twoje, jak i całego zespołu.

Każde wydarzenie możesz powiązać bezpośrednio z ofertą lub klientem. Ułatwia to bieżące planowanie, śledzenie historii realizacji oraz pozwala na skomponowanie klientom wyczerpujących informacji o postępach.

Zarządzanie zespołem

EstiCRM to narzędzie, które pomaga w utrzymaniu regularnego, wysokiego poziomu obsługi klienta. Jednak aby tą regularność i poziom utrzymać, musisz kontrolować swój zespół.

Aplikacja dostarcza zestaw informacji o pracy każdego Twojego agenta. Dzięki tym informacjom jesteś na bieżąco, wiesz kto najlepiej dba o Twoich klientów, ale także kto nie do końca wywiązuje sie z powierzonych mu obowiązków.

EstiCRM pomoże Ci w utrzymaniu bliskiej relacji i ciągłego kontaktu z klientami.

Transakcje i faktury

Gromadź informacje o swoich transakcjach i fakturach w jednym miejscu. Pozwala to precyzyjnie śledzić skuteczność sprzedaży Twojego biura.

W razie potrzeby historia faktur pozwoli Ci na wygenerowanie lub odtworzenie odpowiedniego dokumentu w dowolnym czasie.

Statystyki i raporty

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki raportom. Zaawansowany moduł statystyk umożliwia śledzenie i analizę wielu użytecznych parametrów związanych z transakcjami i płatnościami.

Wszystkie wykresy i raporty są przejrzyste i czytelne. Podstawowe zestawienia są bardzo przystępne i nie wymagają czasu na ich analizę.

Przejrzyste zasady współpracy

Wystarczy wypełnić formularz oraz zaakceptować Regulamin współpracy. W ciągu 24 godzin roboczych na adres e-mail podany w formularzu zostaną przesłane dane dostępowe.

Bez zbędnych umów, terminów wypowiedzeń, korzystaj z programu na swobodnych zasadach.

Intuicyjne i szybkie działanie aplikacji

Aplikacja zaprojektowana zgodnie ze standardami User Experience (UX), dzięki czemu jest intuicyjna i przyjemna w obsłudze. Zastosowanie najnowszych technologii programowania sprawia, że jest "lekka" i szybka w działaniu.

Opinie naszych Klientów

Kontakt
z nami:

kontakt@esticrm.pl 537 735 007

Biuro Obsługi Klienta
ul. Puławska 405a
02-801 Warszawa

Biuro IT
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Formularz
kontaktowy:

* pola wymagane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem